Competition - 2019

Briljantsuse Demonstratsioon Neljas Vaatuses (A Demonstration Of Brilliance In Four Acts)
Morten Tšinakov, Lucija Mrzljak
Estonia
15:03
Dürrenwaid 8 (Dürrenwaid 8)
Ines Christine Geißer
Germany
07:00
Entropia (Entropia)
Flóra Buda Anna
Hungary
10:00
Home Away 3000 (Home Away 3000)
Héloïse Pétel, Philippe Baranzini
France
11:17
Il s’est passé quelque chose (Il s’est passé quelque chose)
Anne Larricq
France
08:11
La noche (The night)
Martín Romero
Spain
11:00
Lidérc Úr (Mr. Mare)
Luca Tóth
Hungary
19:26
Maasikaõgijad (Strawberry Eaters)
Mattias Mälk
Estonia
14:39
Nest (Nest)
Sonja Rohleder
Germany
04:20
Prímek (Prime Numbers)
Anna Ottlik
Hungary
07:00
Säen (Sowing)
Maryna Miliushchanka
Germany
07:24
Teofrastus (Teofrastus)
Sergei Kibus
Estonia
15:00
The Juggler (The Juggler)
Skirmanta JAKAITĖ
Lithuania
11:05
Uno strano processo (A strange trial)
Marcel Barelli
Switzerland
09:58
나 태어난 곳 (Where I was born)
Jungmin Cha
USA
20:00
#Jótett (#Jótett)
Gergely Tápai
Hungary
03:25
A bérlők (The tenants )
Regős Ábel
Hungary
01:00
A Mentor (The Mentor)
Szonja Szabó
Hungary
50:00
A nagy dobás (The Big Shot)
Miklós Borsos
Hungary
27:18
A narancs útlevél (The Orange Passport)
Gyöngyi Fazekas
Hungary
20:00
Banális (Banality)
Balázs Simonyi
Hungary
12:00
Felülnézet (From Above)
Nándor Lőrincz, Bálint Nagy
Hungary
15:00
Idegen hangok (Strange sounds)
Balázs Wizner
Hungary
10:23
Jakab (Jakab)
Attila Dávid
Hungary
14:48
Katapult (Katapult)
Balázs Szövényi-Lux
Hungary
27:20
Rozgonyiné (Mrs. Rozgonyi)
Rozália Szeleczki
Hungary
32:00
Szerepzavar (Out of character)
Szirmai Márton
Hungary
50:00
Varjúháj (Pigeonberry)
Pici Pápai
Hungary
19:00
1+1=1 (1+1=1)
Rupert Höller
Austria
07:00
Catharsis (Catharsis)
The Polo Brothers
Spain
04:00
Déguste (Déguste)
Anaïs Bertrand
France
05:00
El sueño beato (The Blessed's Dream)
David Pantaleón
Spain
03:21
Facelift (Facelift)
Jan Riesenbeck, Dennis Stein-Schomburg
Germany
06:46
Medium Rare (Medium Rare)
Luca Cioci
Italy
04:00
Pattern Recognition (Pattern Recognition)
Dirk de Bruyn
Australia
04:51
Sunset (Sunset)
Marcin Giżycki
Poland
03:15
Спина (The Back)
Maksym Kotskyi
Ukraine
04:34
100% Pur porc (100% Pure pork)
Emilie Janin
France
17:00
A Snake Marked (A Snake Marked)
Juan Riedinger
Canada
13:48
Abuelo (Old man)
Trueba & Trueba
Spain
08:00
Age of Reason (Age of Reason)
Tom Colley
United Kingdom
11:00
Bautismo (Bautismo)
Mauro Vecchi
Italy
18:14
Beast of pray  (Beast of pray )
Sandra Schröder
Germany
18:03
Beautiful day (Beautiful day)
Fabrice Herbaut
France
03:42
Benidorm 2017 (Benidorm 2017)
Claudia Costafreda
Spain
22:19
Beyond Her Lens (Beyond Her Lens)
Tereza Hirsch
Czech Republic
19:01
Bonobo (Bonobo)
Zoel Aeschbacher
Switzerland
18:00
Boyplay (Boyplay)
EDGAR BURGOS
Spain
13:00
Escalada (Escalation)
Nacho Solana
Spain
12:00
Hot Dog (Hot Dog)
Alma Buddecke, Marleen Valin
Germany
07:00
If (If )
Steve Moss
United Kingdom
06:51
Kolektīvs.ES (Collective.ME)
Adriāna Roze
Latvia
21:00
Le ver (The Worm)
Charles Grenier
Canada
14:18
Limbo (Limbo)
Daniel Viqueira
Spain
14:00
Lobsters (Lobsters)
Matt Huntley
United Kingdom
04:00
Mamartuile (Mamartuile)
Alejandro Saevich
Mexico
11:40
Nueve Pasos (Nine steps)
Marisa Crespo
Spain
07:00
On The Other Side (On The Other Side)
Zulma Rouge
France
12:00
Relicious (Relicious)
E. Villani, R. Palazzo
Italy
08:27
Retukiri Tukiri (Retukiri Tukiri)
DANIEL MARTIN RODRIGUEZ, GERMAN TEJADA
France
18:00
Salam (Salam)
Claire Fowler
United States
13:36
The Horizon Line (The Horizon Line)
Guillaume Fabre-Luce
France
20:00
The Moor (The Moor)
James Everett
United Kingdom
11:50
The Narrator (The Narrator)
Julia Trofimova
United States
10:38
The Visitor (The Visitor)
Justin Olstein
Australia
10:03
Three Blades (Three Blades)
Matthieu Maunier-Rossi
France
29:21
TNT Boxerstory (TNT Boxerstory)
Mark Gerstorfer
Austria
20:00
Tote Tiere (Dead Animals)
David Oesch & Remo Rickenbacher
Switzerland
10:00
Белым по черному ( White Mark)
Anton Mamykin
Russia
20:00
Love Me, Fear Me (Love Me, Fear Me)
Veronica Solomon
Germany
06:00

Kövesse oldalunkat a Facebookon is!