Hungarian Panorama - 2021

HUNGARIAN PANORAMA 1. (121')

02.09. THURSDAY 19:15 PUSKIN CINEMA, AMARCORD HALL

Diszkó Diktátor (Disco Dictator)
Dániel Kőváry
Hungary
16:00
Ebrovás (Hair Of The Dog)
Dorka Vermes
Hungary
07:00
Édes Testvér (Flesh and Blood)
Eszter Palkovits
Hungary
07:00
Gyerekjáték (Child's Play)
Christopher Orzói
Hungary
23:30
Hagyaték (Legacy)
Jenő Hódi
Hungary
24:00
Hegek (Wounds)
Vidovics Ádám
Hungary
22:00
JHVH (JHVH)
Judit Kocsis
Hungary
12:00
U up? (U up?)
Viktória Szemerédy
Hungary
08:52

HUNGARIAN PANORAMA 2. (124')

03.09. FRIDAY 19:15 PUSKIN CINEMA, AMARCORD HALL

Jövő szerdán (Next Wednesday)
Norbert Molvay
Hungary
15:00
Kláramama uzsonnája (Some goodies for Mama Klara)
Konrád Franciska Zsuzsanna
Hungary
24:00
Menned kell (You Have to Go)
Szabó Márton István
Hungary
12:00
Ne menekülj a csókok elől (You Can’t Run Away From The Kisses)
Lili Mária László
Hungary
13:00
Outside the door (Outside the door)
Gábor Hollós
Hungary/Germany
03:25
Szabadok (Earworm)
Szilárd Bernáth
Hungary
18:00
Szeurum (Szeurum)
Farkas Marcell
Hungary
16:00
Szülőfalu (Village of Birth)
Károly Ascher
Hungary
10:00
Sós, édes (Salty, Sweet)
Péter Hajmási
Hungary
12:00

HUNGARIAN PANORAMA 3. (108')

04.09. SATURDAY 11:00 PUSKIN CINEMA, AMARCORD HALL

Jövetel (Advent)
Szabó Mátyás
Hungary
20:35
Emelkedőn (Ascent)
László István Balogh
Hungary
04:00
Budapest, zárt város (Budapest, Closed City)
Máté Konkol
Hungary
13:00
Körémzárva (Don't Forget to Miss Me)
Papp Máté
Hungary
04:00
Visszhang (Echo)
Herczeg Adrienn
Hungary
29:20
Harlequin (Harlequin)
Papp Máté
Hungary
06:00
Bábel Háza (House of Babel)
Mark Lakatos
Hungary
26:37
Gyufa (Little Lights)
Papp Máté
Hungary
04:00

HUNGARIAN PANORAMA 4. (105')

04.09. SATURDAY 13:00 PUSKIN CINEMA, AMARCORD HALL

Elfelejtett nemzedék (Lost Generation)
Norbert Aracsi
Hungary
25:00
Amara Terra Mia (My Bitter Land)
Attila Trasciatti
Hungary
11:30
Harc közben eltűnt (One of the Missing)
Gábor Szentiványi
Hungary
11:00
Personal Demon (Personal Demon)
Eördegh Dávid
Hungary
03:54
Quarantine Set (Quarantine Set)
Dorka Vermes
Hungary
10:34
Valami hiányzik (Something is missing)
Attila Antal
Hungary
25:00
Something is up with life (Something is up with life)
Jonatán Lőrincz
Hungary
18:02

HUNGARIAN PANORAMA 5. (100')

04.09. SATURDAY 15:00 PUSKIN CINEMA, AMARCORD HALL

Szúrópróba (Sting test)
Ivicsics Bálint
Hungary
17:00
The Last of the Ushers (The Last of the Ushers)
Ákos Dobos
Hungary
26:56
A Kő (The Stone)
Vilmos Heim
Hungary
03:48
Nem jön fel a nap (The Sun Does Not Rise)
Dániel Botos
Hungary
19:00
Triangle (Triangle)
Peter Engelmann
Hungary
20:00
Nyugovó (Winding Down)
Papp Máté
Hungary
03:00
Zozo King (Zozo King)
Máté Hetényi
Hungary
06:00
Emlék (Reminiscence)
Bálint Kerhut
Hungary
04:11

HUNGARIAN PANORAMA 6. (99')

04.09. SATURDAY 17:00 PUSKIN CINEMA, AMARCORD HALL

Sans Idée (Sans Idée)
Papp Máté
Hungary
03:00
Két Főre (Table laid for two)
Boldizsár Zsigmond
Hungary
11:00
Hosszú hétvége (Long Weekend)
Norbert Molvay
Hungary
17:36
Légszomj (Stifled)
Ottó Bánovits
Hungary
24:00
MEI - Káprázat (MEI - Mirage)
Zhang Ge
Hungary
18:00
Narkós és céda (Harlot and habitue)
István Nagy, Áron Palkó
Hungary
25:00

HUNGARIAN ANIMEXPERI PANORAMA (123')

04.09. SATURDAY 11:00 ISTITUTO ITALIANO

Day-in day-out (Day-in day-out)
Anna Török
Hungary
08:00
Házikaranténban (In Home Quarantine)
Zoltán Janovics
Hungary
08:00
Filmszalag (Film reel)
András Körtési
Hungary
03:00
Flying waters (Flying waters)
Peter Klausz
Hungary
03:00
Itt nincs semmi (Nothing nowhere)
Kriszti Kis
Hungary
01:00
Rúzs és Vér (Rouge and Blood)
Szabolcs Pető
Hungary
10:00
Usambara Violet (Usambara Violet)
Aman Wadhan
Hungary
09:00
Egy Darab Csokoládé (A Piece of Chocolate)
Vilmos Heim
Hungary
01:32
Akárhová (Anywhere)
Zsófia Osztós
Hungary
06:47
Avant (Avant)
Mostoha Marcell
Hungary
03:00
Calliope (Calliope)
Zsófia Csánki
Hungary
08:29
Sok (Down)
Gabriella Muresán
Hungary
03:00
Még emlékszem (I still remember)
Flora Chilton
Hungary
06:20
Már nem félek (I’m Not Afraid Anymore)
Eszter Kardos
Hungary
04:00
Inside (Inside)
Márton Rénes
Hungary
03:31
MITCH-MATCH#20 (MITCH-MATCH#20)
M. Tóth Géza
Hungary
02:05
Outsider (Outsider)
Adrienn Gál
Hungary
05:33
Papa (Papa)
Fanni Bakos
Hungary
05:41
Plato's Room (Plato's Room)
Viktória Varró
Hungary
04:42
Spirit Walk (Spirit Walk)
Simon Finta
Hungary
04:05
Stimulus (Stimulus)
Gréta Straubinger
Hungary
04:13
Sunshower (Sunshower)
Attila Fekete, Ádám Wator
Hungary
09:15
Zabaszauruszok (Zabaszauruszok)
Zsófia Zank
Hungary
08:00

Kövesse oldalunkat a Facebookon is!